AUTOBIOGRAFIJA LEE IACOCCA

30,66 
Godina izdanja:
2007
Uvez:
Autobiografija je sigurno najbolji priručnik o kriznom menadžmentu ikad napisan.Svjetski hit, prodan u 8 milijuna primjeraka. U "čuvenoj priči" Lee Iacocce, lidera koji je proglašen najboljim menadžerom 20. st. opisuje se vođenje kompanije Ford (kad je bila najuspješnija u povijesti), a potom i Chryslera (izvlačenje iz skorog bankrota). Knjiga se čita kao roman.Čitat ćete je više puta.

Nema na zalihi

Ovaj proizvod je trenutno rasprodan!

Bez brige! Unesite svoju e-mail adresu i odmah ćemo vas obavijestiti čim artikl ponovno bude dostupan.

Odlično! Dodani ste na listu čekanja za ovaj proizvod. Dobit ćete e-mail čim artikl ponovno bude dostupan.

  • Besplatna dostava iznad 50 €
  • Rok dostave 3-5 radnih dana

O knjizi:

Ilustrativnost i inspirativnost ‘Autobiografije’ Leeja Iacocce – danas kao i prije dvadeset u pet godina kada je prvi put objavljena na našem jeziku (u izdanju zagrebačke nakladničke kuće Globus, 1985. godine) – ponukala je M.E.P. na objavljivanje novog izdanja kako bi i današnje darovite generacije biznismena i menadžera mogle učiti i uživati u “čuvenoj priči” jednoga od najslavnijih imena američke automobilske industrije.

Iako se svjetski biznis u nekim značajkama bitno izmijenio, pragmatični bi se Iacocca u tom okruženju i danas sigurno odlično snalazio, jer je i u svoje vrijeme, dinamičnim poslovnim potezima, utirao put velikim promjenama. Iacoccina je ‘Autobiografija’ 1985. godine bila najprodavanija knjiga u SAD-u. Život Leeja Iacocce bio je primjer ozbiljenja američkog sna o neograničenim mogućnostima. Cijeli svijet je jednako spremno prihvatio knjigu te je ona uskoro postala svjetski bestseller. Izvanredno dobro napisana iz pera “glavnog junaka” i njegova prijatelja novinara Willama Novaka, ova će knjiga svima pružiti veliki užitak čitanja.

Iz sadržaja:

Riječ nakladnika / Riječ zahvalnosti / Uvodna riječ / Predgovor / MADE IN AMERICA / Obitelj / Školski dani PRIČA O FORDU / Prva iskustva / Brojači love / Bit rukovođenja / Mustang / Encore! / Put u visoko društvo/Neprilike u raju / Sudbonosna godina: 1975 / Kocka je pala / Dan poslije / PRIČA O CHRYSLERU / Chryslerovo udvaranje / Na brodu koji tone / Stvaranje nove ekipe / Dan kad je otišao šah / Drastične mjere: posjet vladi / Treba li spasiti Chrysler / Chrysler ide u Kongres / Jednakost žrtvovanja / Banke: vatreno krštenje / Model K – i spas u zadnji čas / Poznata ličnost, politička karijera / Slatkogorka pobjeda / GOVOREĆI OTVORENO / Kako spasiti živote na cestama / Visoki troškovi rada / Japanski izazov / Vratimo Americi stari sjaj / Pogovor: Velika dama

Godina izdanja

Karakter

stručno-popularna

Uvez

Tvrdi

Autor

Iacocca, Lee

Broj stranica

ISBN

Izdavač

Pridružite se 5.000+ uspješnih čitatelja
Knjižara UM - knjige koje grade lidere

Pridružite se zajednici koja gradi uspješne organizacije. Prijavite se na newsletter za ekskluzivne uvide i novosti iz svijeta menadžmenta